Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 178 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
ABCD 2 (2015) me Titra Shqip

ABCD 2 (2015) me Titra Shqip

Jun. 19, 2015India154 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Miqtë e fëmijërisë Suresh dhe Vinnie duan të bëhen kërcimtarë të suksesshëm. Për të përmbushur ëndrrat e tyre, ata formojnë një grup kërcimi me miqtë e tyre dhe konkurrojnë në një konkurs hip-hop në Las Vegas.

ABCD 2 (2015) me Titra Shqip
ABCD 2 (2015) me Titra Shqip
ABCD 2 (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal एबीसीडी 2
Vlerësimi IMDb 5.4 6,485 vota
Vlerësimi TMDb 5.608 60 vota

Regjizori

Remo D'Souza
Regjizori

Aktorët

Varun Dhawan isSuresh
Suresh "Suru" Mukund
Shraddha Kapoor isVinita
Vinita "Vinnie" Sharma
Pooja Batra isPooja Kohli (Special Appearance)
Pooja Kohli (Special Appearance)
Raghav Juyal isRaghav
Raghav "Crocxz" Singh
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Priest 2021
Ma Rainey’s Black Bottom (2020) me Titra Shqip
The Muppets (2011) me Titra Shqip
The Pirates of Penzance (1983) me Titra Shqip
Marry Me (2022) me Titra Shqip
Last Film Show (2022) me Titra Shqip
Cosmic Sex (2015) me Titra Shqip
CODA (2021) me Titra Shqip
Lyle, Lyle, Crocodile (2022) me Titra Shqip
Bedways (2010) me Titra Shqip
Skater Girl (2021) me Titra Shqip
Pitch Perfect 3 (2017) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit