Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 122 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
A Walk Among the Tombstones (2014) me Titra Shqip

A Walk Among the Tombstones (2014) me Titra Shqip

Disa njerëz kanë frikë nga të gjitha gjërat e gabuaraSep. 18, 2014USA114 Min.R
Vlerësimi juaj: 9
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Hetuesi privat Matthew Scudder punësohet nga një mbret droge për të zbuluar se kush e rrëmbeu dhe vrau gruan e tij.

A Walk Among the Tombstones (2014) me Titra Shqip
A Walk Among the Tombstones (2014) me Titra Shqip
A Walk Among the Tombstones (2014) me Titra Shqip
A Walk Among the Tombstones (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Walk Among the Tombstones
Vlerësimi IMDb 6.5 121,616 vota
Vlerësimi TMDb 6.309 2,431 vota

Regjizori

Scott Frank
Regjizori

Aktorët

Liam Neeson isMatthew Scudder
Matthew Scudder
Dan Stevens isKenny Kristo
Kenny Kristo
Boyd Holbrook isPeter Kristo
Peter Kristo
Mark Consuelos isReuben Quintana
Reuben Quintana
Sebastian Roché isYuri Landau
Yuri Landau
Laura Birn isLeila Alvarez
Leila Alvarez
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Photocopier (2021) me Titra Shqip
The Mad Women’s Ball (2021) me Titra Shqip
Momentum (2015) me Titra Shqip
Parallel Mothers (2021) me Titra Shqip
Stillwater (2018) me Titra Shqip
The X Files: I Want to Believe (2008) me Titra Shqip
To All the Boys: Always and Forever 2021
Diabolik (2021) me Titra Shqip
Don 2006 me Titra Shqip
King Lear (2018) me Titra Shqip
Lamborghini: The Man Behind the Legend (2022) me Titra Shqip
Good Will Hunting (1997) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit