Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 172 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
A Violent Man (2022) me Titra Shqip

A Violent Man (2022) me Titra Shqip

Feb. 04, 2022United Kingdom107 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Steve Mackleson është një i burgosur i rrezikshëm, i burgosur për vrasje të dyfishtë në një burg të sigurisë maksimale. Ne ndjekim, ndërsa ai lundron në luftën e tij kundër shëlbimit, sistemin dhe trazirat e tij të brendshme, kur një anëtar i ri i bandës me ngjyrë bëhet shoku i tij i ri i qelisë dhe një vajzë që nuk e ka takuar kurrë, më në fund kërkon të takojë babanë e saj të larguar, ballë për ballë.

A Violent Man (2022) me Titra Shqip
A Violent Man (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Violent Man
Vlerësimi IMDb 4.8 468 vota
Vlerësimi TMDb 4.8 5 vota

Regjizori

Ross McCall
Regjizori

Aktorët

Craig Fairbrass isSteve Mackelson
Steve Mackelson
Stephen Odubola isMarcus Wainwright
Marcus Wainwright
Zoë Tapper isClaire Keats
Claire Keats
Ulrich Thomsen isWarden Goodwillie
Warden Goodwillie
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Novocaine (2001) me Titra Shqip
Miracle: Letters to the President (2021) me Titra Shqip
Poser (2021) me Titra Shqip
The English Patient (1996) me Titra Shqip
The Water Man (2021)
A Dangerous Man (2009) me Titra Shqip
Heropanti 2 (2022) me Titra Shqip
Rainbow: A Private Affair (2017) me Titra Shqip
Gimme Shelter (2013) me Titra Shqip
No Limit (2022) me Titra Shqip
I’m Your Woman 2020 me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. I (2013) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit