Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 58 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
A Vanishing Fog (2021) me Titra Shqip

A Vanishing Fog (2021) me Titra Shqip

Oct. 01, 2021Colombia76 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

“A Vanishing Fog” krijon një portret mistik emocionalisht të thellë të fundit dhe fillimit të jetës, të cilat të dyja lindin në mes të jetës. Vendi i lashtë i shenjtë Sumapaz Páramo në Kolumbi është ekosistemi më i madh i tundrës alpine në botë dhe një burim uji i pijshëm për 11 milionë banorët e kryeqytetit, të cilët duhet të admirojnë vargmalin e mbrojtur malor me klimën e tij pa mëshirë të ashpër nga një distancë e respektueshme. Sumapaz, i lënë jashtë veprimtarive njerëzore dhe kufijve të ligjit, është kthyer në një prapavijë kriminale, barrikadat e fundit të së cilës roja malore F mbron me të atin dhe vendasit e tjerë.

A Vanishing Fog (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Entre la niebla
Vlerësimi IMDb 4.8 77 vota
Vlerësimi TMDb 7 1 vota

Regjizori

Aktorët

Mario de Jesús Viana isColombo (The Father)
Colombo (The Father)
Nury Márquez isMujer arvejas
Mujer arvejas
Sandra Roses isMujer aguacates
Mujer aguacates
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Don’t Kill Me (2021) me Titra Shqip
Ninja (2009) me Titra Shqip
Manglehorn (2015) me Titra Shqip
Limelight (1952) me Titra Shqip
Tiger, Blood in the Mouth (2016) me Titra Shqip
Foxcatcher (2014) me Titra Shqip
The Silence of the Lambs 1991
The Stronghold (2017) me Titra Shqip
Turks & Caicos (2014) me Titra Shqip
The True Adventures of Wolfboy (2019) me Titra Shqip
Never Back Down: Revolt (2021) me Titra Shqip
Chehre (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit