Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 40 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
A Thousand Times Good Night (2013) me Titra Shqip

A Thousand Times Good Night (2013) me Titra Shqip

Ajo rrezikoi jetën dhe familjen për të ndryshuar botën.Sep. 19, 2013NO111 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në detyrë ndërsa fotografonte një femër vetëvrasëse në Kabul, Rebecca – një nga fotoreporteret më të mira të luftës në botë – lëndohet rëndë. Në shtëpi, një tjetër bombë bie ndërsa burri dhe vajzat i japin një ultimatum: punën ose familjen e saj.

A Thousand Times Good Night (2013) me Titra Shqip
A Thousand Times Good Night (2013) me Titra Shqip
A Thousand Times Good Night (2013) me Titra Shqip
A Thousand Times Good Night (2013) me Titra Shqip
A Thousand Times Good Night (2013) me Titra Shqip
A Thousand Times Good Night (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Tusen ganger god natt
Vlerësimi IMDb 7 7,840 vota
Vlerësimi TMDb 6.873 106 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Crimes of the Future (2022) me Titra Shqip
Heroi aka The Hero 2014 Film Shqiptar
My Week With Marilyn (2011) me Titra Shqip
Convoy 48 The War Train (2019) me Titra Shqip
Brotherhood (2010) me Titra Shqip
Luzzu (2021) me Titra Shqip
Father Stu (2022) me Titra Shqip
The Cooler (2003)
Arrival (2016) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
Supremacy (2014) me Titra Shqip
Invasion (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit