Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 208 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
A Splash of Love (2022) me Titra Shqip

A Splash of Love (2022) me Titra Shqip

Jul. 30, 2022Canada84 Min.TV-G
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një studente doktorature zgjeron studimet e saj për të përfshirë balenat e Paqësorit Veriperëndimor. Atje ajo takon një guidë turistike që shikon balena dhe së shpejti ata e gjejnë veten të lidhur me më shumë sesa thjesht Orka. Yjet Rhiannon Fish, Ben Hollingsworth.

A Splash of Love (2022) me Titra Shqip
A Splash of Love (2022) me Titra Shqip
A Splash of Love (2022) me Titra Shqip
A Splash of Love (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Splash of Love
Vlerësimi IMDb 6.2 249 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 3 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The King of Comedy (1982) me Titra Shqip
Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip
The Perfect Family (2021) me Titra Shqip
Pocket Listing (2016) me Titra Shqip
Horrible Bosses 2 (2014) me Titra Shqip
EuroTrip (2004) me Titra Shqip
My Super Ex-Girlfriend (2006) me Titra Shqip
Marry Me (2022) me Titra Shqip
Pearl Harbor 2001 me Titra Shqip
Beyond the Lights (2014) me Titra Shqip
After Ever Happy (2022) me Titra Shqip
Golden Arm (2021)