Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 187 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
A Sky Full of Stars for a Roof 1968 me Titra Shqip

A Sky Full of Stars for a Roof 1968 me Titra Shqip

Aug. 14, 1968Italy100 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Roger Pratt është një bandit i cili, me gjithë njerëzit e tij, kërkon Timin, njeriun që vrau dy djemtë e tij dhe shfaros të gjithë pasagjerët e një skaji, i bindur se Tim është mes tyre. Harry, një minator i varfër, zbulon kufomat dhe i varros ato, duke u vjedhur të gjitha paratë. Dhe këtu është Tim, i cili miqësohet me Harrin dhe i thotë të vërtetën.

A Sky Full of Stars for a Roof 1968 me Titra Shqip
A Sky Full of Stars for a Roof 1968 me Titra Shqip
Titulli origjinal ...e per tetto un cielo di stelle
Vlerësimi IMDb 5.9 489 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 10 vota

Regjizori

Aktorët

Giuliano Gemma isBilly Boy aka Tim Hawkins
Billy Boy aka Tim Hawkins
Magda Konopka isWidow Dorothy McDonald
Widow Dorothy McDonald
Federico Boido isRoger Pratt
Roger Pratt
Julie Menard isSirene / Donna
Sirene / Donna
Anthony Dawson isSamuel Pratt
Samuel Pratt
Cris Huerta isFat man in stagecoach
Fat man in stagecoach
Sandro Dori isSirene's husband
Sirene's husband
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tex and the Lord of the Deep (1985) me Titra Shqip
The Last Victim (2022) me Titra Shqip
Badland Doves (2021) me Titra Shqip
Bone Tomahawk (2015) me Titra Shqip
A Million Ways to Die in the West (2014) me Titra Shqip
The Good, the Bad and the Ugly 1966 me Titra Shqip
The Wild Bunch (1969) me Titra Shqip
Let Him Go (2020) me Titra Shqip
The Revenant (2015) me Titra Shqip
First Cow (2020) me Titra Shqip
Grey Owl (1999) me Titra Shqip
Painted Woman (2017) me Titra Shqip