Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 78 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
A Second Chance (2014) me Titra Shqip

A Second Chance (2014) me Titra Shqip

Sa larg do të shkonit?Sep. 08, 2014Denmark103 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Detektivët dhe miqtë më të mirë Andreas dhe Simon bëjnë jetë shumë të ndryshme; Andrea është vendosur me gruan dhe djalin e tij të bukur; ndërsa Simon, i divorcuar kohët e fundit, kalon shumicën e orëve të tij të zgjuar duke u dehur në klubin lokal të striptizimit. Por gjithçka ndryshon kur ata të dy thirren në një mosmarrëveshje në familje mes një çifti të droguar, të kapur në një rreth vicioz dhune dhe droge. Gjithçka duket shumë rutinë – derisa Andreas gjen djalin e mitur të çiftit, duke qarë në një dollap. Polici i mbledhur zakonisht e gjen veten përballë pafuqisë së tij dhe tronditet deri në palcë. Ndërsa Andreas ngadalë humbet kontrollin e tij mbi drejtësinë, befas i takon Simonit të padisiplinuar të rivendosë ekuilibrin midis së drejtës dhe së gabuarës.

A Second Chance (2014) me Titra Shqip
A Second Chance (2014) me Titra Shqip
A Second Chance (2014) me Titra Shqip
A Second Chance (2014) me Titra Shqip
A Second Chance (2014) me Titra Shqip
A Second Chance (2014) me Titra Shqip
A Second Chance (2014) me Titra Shqip
A Second Chance (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal En chance til
Vlerësimi IMDb 6.8 6,356 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 119 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Prom Night 2008
The Equalizer (2014) me Titra Shqip
Stoker (2013) me Titra Shqip
One More Kiss 1999
A California Christmas: City Lights (2021) me Titra Shqip
Hannibal Rising 2007
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance) (2014) me Titra Shqip
After the Wedding (2019) me Titra Shqip
Interceptor (2022) me Titra Shqip
Best Man Down (2012) me Titra Shqip
Judas and the Black Messiah 2021
Echoes of Violence (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit