Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 87 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
A Royal Night Out (2015) me Titra Shqip

A Royal Night Out (2015) me Titra Shqip

May. 14, 2015BE97 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ri-imagjinimi i Ditës VE në 1945, kur Princesha Elizabeth dhe motra e saj, Margaret u lejuan të dilnin nga Pallati Buckingham për natën për t’u bashkuar me festimet dhe për të hasur romancë dhe rrezik.

A Royal Night Out (2015) me Titra Shqip
A Royal Night Out (2015) me Titra Shqip
A Royal Night Out (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Royal Night Out
Vlerësimi IMDb 6.5 10,253 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 259 vota

Regjizori

Aktorët

Sarah Gadon isPrincess Elizabeth
Princess Elizabeth
Bel Powley isPrincess Margaret
Princess Margaret
Emily Watson isQueen Elizabeth
Queen Elizabeth
Rupert Everett isKing George
King George
Jack Laskey isCaptain Pryce
Captain Pryce
Jack Gordon isLieutenant Burridge
Lieutenant Burridge
Tim Potter isDuty Manager
Duty Manager
Roger Allam isGangster
Gangster
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Law Abiding Citizen (2009) me Titra Shqip
Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip
22 Jump Street 2014 me Titra Shqip
Out of Time (2003)
Unhuman (2022) me Titra Shqip
Showgirls (1995) me Titra Shqip
Zombieland: Double Tap (2019) me Titra Shqip
EuroTrip (2004) me Titra Shqip
DodgeBall: A True Underdog Story (2004) me Titra Shqip
Ice Age: Continental Drift (2012) me Dublim Shqip
The Hyperions (2022) me Titra Shqip
Seven Samurai 1954

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit