Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 108 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • servanfem.com
A River Runs Through It (1992) me Titra Shqip

A River Runs Through It (1992) me Titra Shqip

Historia e një familjeje amerikane.Oct. 09, 1992USA123 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

A River Runs Through është një histori e vërtetë kinematografike mahnitëse e Norman Maclean. Historia ndjek Norman dhe vëllain e tij Paul përmes përvojave të jetës dhe rritjes, dhe se si dashuria e tyre për peshkimin me miza i mban ata së bashku pavarësisht rrethanave të ndryshme të jetës në perëndim të pazbutur të Montanës në vitet 1920.

A River Runs Through It (1992) me Titra Shqip
A River Runs Through It (1992) me Titra Shqip
A River Runs Through It (1992) me Titra Shqip
A River Runs Through It (1992) me Titra Shqip
A River Runs Through It (1992) me Titra Shqip
A River Runs Through It (1992) me Titra Shqip
A River Runs Through It (1992) me Titra Shqip
A River Runs Through It (1992) me Titra Shqip
A River Runs Through It (1992) me Titra Shqip
A River Runs Through It (1992) me Titra Shqip
Titulli origjinal A River Runs Through It
Vlerësimi IMDb 7.2 59,393 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 797 vota

Regjizori

Aktorët

Craig Sheffer isNorman Maclean
Norman Maclean
Brad Pitt isPaul Maclean
Paul Maclean
Tom Skerritt isRev. Maclean
Rev. Maclean
Brenda Blethyn isMrs. Maclean
Mrs. Maclean
Edie McClurg isMrs. Burns
Mrs. Burns
Stephen Shellen isNeal Burns
Neal Burns
Vann Gravage isYoung Paul
Young Paul
Emily Lloyd isJessie Burns
Jessie Burns
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dragon Wars (2007) me Titra Shqip
A Complicated Story (2013) me Titra Shqip
Together Together (2021) me Titra Shqip
Pil’s Adventures (2021) me Titra Shqip
Matchstick Men (2003) me Titra Shqip
Zipper (2015) me Titra Shqip
Cocktail (2012) me Titra Shqip
Mariah Carey’s All I Want for Christmas Is You (2017) me Titra Shqip
Simple Passion (2021) me Titra Shqip
Buba (2022) me Titra Shqip
Behind Enemy Lines (2001) me Titra Shqip
My Father’s Violin (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit