Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 954 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
A Perfect Pairing (2022) me Titra Shqip

A Perfect Pairing (2022) me Titra Shqip

May. 19, 2022Australia101 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
5.7 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Për të marrë një klient të madh, një drejtuese e verës në LA udhëton në një stacion delesh australian, ku firmoset si një fermë dhe e godet atë me një vendas të ashpër.

A Perfect Pairing (2022) me Titra Shqip
A Perfect Pairing (2022) me Titra Shqip
A Perfect Pairing (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Perfect Pairing
Vlerësimi IMDb 7.3 19 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 67 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

It’s Kind of a Funny Story (2010) me Titra Shqip
Backlight (2010) me Titra Shqip
Space Jam: A New Legacy (2021) me Titra Shqip
Cocktail (1988) me Titra Shqip
Pitch Perfect 3 (2017) me Titra Shqip
Heneral Luna (2015) me Titra Shqip
Immoral Tales (1973) me Titra Shqip
A Christmas Prince (2017) me Titra Shqip
Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams (2002) me Dublim Shqip
The Pink Panther 2 (2009) me Titra Shqip
Groundhog Day (1993) me Titra Shqip
Step Up All In (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit