Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 49 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
A Most Wanted Man (2014) me Titra Shqip

A Most Wanted Man (2014) me Titra Shqip

Jul. 25, 2014United Kingdom121 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një mysliman çeçen imigron ilegalisht në Hamburg dhe bëhet një person me interes për një ekip të fshehtë qeveritar që gjurmon lëvizjet e terroristëve të mundshëm.

A Most Wanted Man (2014) me Titra Shqip
A Most Wanted Man (2014) me Titra Shqip
A Most Wanted Man (2014) me Titra Shqip
A Most Wanted Man (2014) me Titra Shqip
A Most Wanted Man (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Most Wanted Man
Vlerësimi IMDb 6.7 76,506 vota
Vlerësimi TMDb 6.465 1,127 vota

Regjizori

Anton Corbijn
Regjizori

Aktorët

Philip Seymour Hoffman isGünther Bachmann
Günther Bachmann
Willem Dafoe isTommy Brue
Tommy Brue
Robin Wright isMartha Sullivan
Martha Sullivan
Rachel McAdams isAnnabel Richter
Annabel Richter
Nina Hoss isIrna Frey
Irna Frey
Daniel Brühl isMaximilian
Maximilian
Herbert Grönemeyer isMichael Axelrod
Michael Axelrod
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Novice (2021) me Titra Shqip
Dark Summer (2015) me Titra Shqip
The Negotiation (2018) me Titra Shqip
Sniper 3 2004
Splice (2009) me Titra Shqip
The Score (2001) me Titra Shqip
Blame (2021) me Titra Shqip
A Most Violent Year (2014) me Titra Shqip
The Red Sea Diving Resort (2019) me Titra Shqip
Wrong Turn 2003
Pride and Prejudice and Zombies (2016) me Titra Shqip
The Usual Suspects 1995 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit