Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 116 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
A Most Violent Year (2014) me Titra Shqip

A Most Violent Year (2014) me Titra Shqip

Rezultati nuk vihet kurrë në dyshim. Vetëm rruga që bëni për të arritur atje.Dec. 31, 2014UAE124 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një thriller i vendosur në New York City gjatë dimrit të vitit 1981, statistikisht një nga vitet më të dhunshme në historinë e qytetit, dhe i përqendruar në jetën e një emigranti dhe familjes së tij që përpiqen të zgjerojnë biznesin e tyre dhe të përfitojnë nga mundësitë si dhuna e shfrenuar, kalbja dhe korrupsioni i ditës i tërheqin dhe i kërcënojnë të shkatërrojnë gjithçka që kanë ndërtuar.

A Most Violent Year (2014) me Titra Shqip
A Most Violent Year (2014) me Titra Shqip
A Most Violent Year (2014) me Titra Shqip
A Most Violent Year (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Most Violent Year
Vlerësimi IMDb 7 72,487 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 1,209 vota

Regjizori

H.H. Cooper
Regjizori

Aktorët

Oscar Isaac isAbel Morales
Abel Morales
Jessica Chastain isAnna Morales
Anna Morales
David Oyelowo isD.A. Lawrence
D.A. Lawrence
Alessandro Nivola isPeter Forente
Peter Forente
Albert Brooks isAndrew Walsh
Andrew Walsh
Peter Gerety isBill O'Leary
Bill O'Leary
Christopher Abbott isLouis Servidio
Louis Servidio
Glenn Fleshler isArnold Kline
Arnold Kline
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

12 Rounds (2009) me Titra Shqip
Shiva Baby (2021) me Titra Shqip
Original Sin (2001) me Titra Shqip
Zone 414 (2021) me Titra Shqip
Motherly (2021) me Titra Shqip
Phobias 2021
The Equalizer 2 (2018) me Titra Shqip
Impregnation Nation (2020) me Titra Shqip
Midnight in the Switchgrass (2021) me Titra Shqip
Ignatius of Loyola (2016) me Titra Shqip
Nowhere Special (2020) me Titra Shqip
Black Crab (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit