Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 63 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
A la mala (2015) me Titra Shqip

A la mala (2015) me Titra Shqip

Kur ajo është e keqe, ajo është e mirëFeb. 27, 2015Mexico99 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Maria Laura “Mala” është një aktore me pak fat, por ka sukses duke punuar për femra të tjera, duke joshur të dashurit e tyre për të ditur nëse janë besnikë apo jo. Por gjithçka ndryshon kur ëndrra e saj për të interpretuar në karrierën e saj të aktrimit varet nga një punë që do të kryhet me Santiago, e cila thyen modelin dhe trondit bindjet e saj profesionale.

A la mala (2015) me Titra Shqip
A la mala (2015) me Titra Shqip
A la mala (2015) me Titra Shqip
A la mala (2015) me Titra Shqip
A la mala (2015) me Titra Shqip
A la mala (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal A la mala
Vlerësimi IMDb 6.3 2,573 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 178 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Peter Rabbit 2: The Runaway (2021) me Titra Shqip
The Prom 2020
Kung-Fu Zohra (2022) me Titra Shqip
Dasvi (2022) me Titra Shqip
Magic Mike (2012) me Titra Shqip
Just Before I Go (2015) me Titra Shqip
Frozen Fever (2015) me Dublim Shqip
About Fate (2022) me Titra Shqip
Secret Magic Control Agency 2021
Slumber Party Massacre (2021) me Titra Shqip
Her Minor Thing (2005) me Titra Shqip
Wendell & Wild (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit