Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 142 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
A House on the Bayou (2021) me Titra Shqip

A House on the Bayou (2021) me Titra Shqip

Nov. 19, 2021USA89 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një përpjekje për të rilidhur dhe përmirësuar marrëdhënien e tyre, një çift me probleme dhe vajza e tyre adoleshente kërkojnë një ikje idilike në një rezidencë të largët në Luiziana rurale. Por kur vijnë vizitorë të papritur, fasada e tyre e unitetit familjar fillon të zbërthehet, ndërsa sekrete të tmerrshme dalin në dritë.

A House on the Bayou (2021) me Titra Shqip
A House on the Bayou (2021) me Titra Shqip
A House on the Bayou (2021) me Titra Shqip
A House on the Bayou (2021) me Titra Shqip
A House on the Bayou (2021) me Titra Shqip
A House on the Bayou (2021) me Titra Shqip
A House on the Bayou (2021) me Titra Shqip
A House on the Bayou (2021) me Titra Shqip
A House on the Bayou (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal A House on the Bayou
Vlerësimi IMDb 5.4 2,415 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 41 vota

Regjizori

Alex McAulay
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Weekend Away (2022) me Titra Shqip
Maze Runner: The Scorch Trials (2015) me Titra Shqip
Winter Ridge (2018) me Titra Shqip
The Vault (2017) me Titra Shqip
Assault on VA-33 (2021) me Titra Shqip
Slaxx (2020) me Titra Shqip
Coming Home in the Dark (2021) me Titra Shqip
Old (2021) me Titra Shqip
The Happening (2008) me Titra Shqip
Double Lover (2017) me Titra Shqip
The Green Inferno (2013) me Titra Shqip
Let Him Go (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit