Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 50 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz
A Happy Divorce (1975) me Titra Shqip

A Happy Divorce (1975) me Titra Shqip

Jun. 06, 1975France102 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi shpëtohet nga vetëvrasja, një i ri është objekt i një basti nga mjeku i tij se mjeku mund ta ndihmojë atë të rikuperojë gëzimin e tij në jetë. Për ironi, jeta e mjekut nuk është as shumë e lumtur dhe mburrja e tij ka një tingull të zbrazët. Për një gjë, megjithëse ai në dukje ka një “divorc të lumtur”, në të cilin ai, ish-gruaja dhe burri i saj i ri janë të gjithë shokë të mirë, nuk është e vërtetë. Ai dëshiron që gruaja e tij të kthehet. Nga këto gënjeshtra dhe shtrembërime lindin lloj-lloj komplikimesh.

A Happy Divorce (1975) me Titra Shqip
Titulli origjinal Un divorce heureux
Vlerësimi IMDb 5.2 64 vota
Vlerësimi TMDb 4.7 3 vota

Regjizori

Aktorët

Jean Rochefort isJean-Baptiste Morin
Jean-Baptiste Morin
Bulle Ogier isMarguerite
Marguerite
André Dussollier isFrançois Winter
François Winter
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sardar Udham (2021) me Titra Shqip
Love Object (2003) me Titra Shqip
Hotel Poseidon (2021) me Titra Shqip
Fear and Loathing in Las Vegas (1998) me Titra Shqip
Elite Squad: The Enemy Within 2010
Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip
Cocktail (2012) me Titra Shqip
Lust Stories (2018) me Titra Shqip
Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip
Om Shanti Om (2007) me Titra Shqip
Fifty Shades Darker (2017) me Titra Shqip
The Rescue (2020) me Titra Shqip