Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 90 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
A Guide to Second Date Sex (2019) me Titra Shqip

A Guide to Second Date Sex (2019) me Titra Shqip

Nov. 07, 2019United Kingdom81 Min.Unrated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Laura dhe Ryan janë të përsosur për njëri-tjetrin: të dy e duan Meryl Streep, janë shkatërruar totalisht nga marrëdhëniet e mëparshme dhe nuk e kanë idenë se çfarë duhet të bëjnë sonte. Ata gjithashtu të dy e dinë se do t’u duhet të pretendojnë se janë krejtësisht të ndryshëm nga sa kanë qenë ndonjëherë më parë, me shpresën se do ta bëjnë atë siç duhet këtë herë. Sa keq mund të shkojë vërtet një takim i dytë dhe çfarë ka për të humbur? Ryan dhe Laura janë gati të zbulojnë.

A Guide to Second Date Sex (2019) me Titra Shqip
A Guide to Second Date Sex (2019) me Titra Shqip
A Guide to Second Date Sex (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Guide to Second Date Sex
Vlerësimi IMDb 5.5 1,097 vota
Vlerësimi TMDb 5.129 31 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Two Much (1995) me Titra Shqip
Diet of Sex (2014) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid (2010) me Titra Shqip
The Big Bounce (2004) me Titra Shqip
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) me Titra Shqip
Maya the Bee: The Honey Games 2018
Ciao Alberto (2021) me Titra Shqip
Dorm Daze 2 2006 me Titra Shqip
Brahman Naman (2016) me Titra Shqip
Decision to Leave (2022) me Titra Shqip
Purple Hearts (2022) me Titra Shqip
Grimm (2003) me Titra Shqip