Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 48 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
A Good Man (2014) me Titra Shqip

A Good Man (2014) me Titra Shqip

Aug. 19, 2014Romania100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi një karrierë e shquar e operacioneve speciale përfundon në katastrofë, Aleksandri del nga rrjeti dhe përpiqet të bëjë një jetë të qetë si punëtor në një kompleks apartamentesh. Por kur një nga qiramarrësit e tij dhe familja e saj bien nën gishtin e madh të një gangsteri rus, Aleksandri tërhiqet zvarrë në një luftë gjithëpërfshirëse midis bandave rivale kineze dhe ruse; duke e detyruar atë jo vetëm të mbrojë familjen, por ta sjellë përballë një armiku të vjetër dhe t’i japë atij një shans më shumë për të pajtuar të kaluarën e tij.

A Good Man (2014) me Titra Shqip
A Good Man (2014) me Titra Shqip
A Good Man (2014) me Titra Shqip
A Good Man (2014) me Titra Shqip
A Good Man (2014) me Titra Shqip
A Good Man (2014) me Titra Shqip
A Good Man (2014) me Titra Shqip
A Good Man (2014) me Titra Shqip
A Good Man (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Good Man
Vlerësimi IMDb 4.5 3,575 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 110 vota

Regjizori

Keoni Waxman
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Corrective Measures (2022) me Titra Shqip
For the Sake of Vicious (2021)
The Forgotten Ones (2008) me Titra Shqip
Cloudy Mountain (2021) me Titra Shqip
The Hitman’s Bodyguard (2017) me Titra Shqip
Extraction (2015) me Titra Shqip
Backdraft 2 (2019) me Titra Shqip
The Boondock Saints II: All Saints Day 2009
Knight and Day (2010) me Titra Shqip
Blackout (2022) me Titra Shqip
Exiled (2006) me Titra Shqip
Night Teeth (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit