Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 156 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
A Gang Story aka Les Lyonnais (2011) me Titra Shqip

A Gang Story aka Les Lyonnais (2011) me Titra Shqip

Nov. 10, 2011France102 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Edmond Vidal (Gérard Lanvin), për të gjithë Momon, tani është gjashtëdhjetë vjeç dhe jeton në heshtje me gruan e tij, por në të janë ende të gjalla kujtimet e karrierës së tij të gjatë kriminale, të cilat e panë atë, së bashku me bashkëpunëtorin dhe vëllanë e tij të jetës Serge Suttel ( Tchéky Karyo) dhe banda që ata krijuan, terrorizojnë Francën nga viti 1967 deri në 1974, duke kryer më shumë se tridhjetë e pesë grabitje, përfshirë milionerin në Hotel delle Poste në Strasburg, deri në arrestimin e pashmangshëm dhe dramatik. Duke i rijetuar ato momente, Momon mendon gjithashtu se si filloi gjithçka pas një episodi të pakëndshëm të fëmijërisë së tij, kur ai u çua me Serzhin e tij të pandashëm nga kampi nomad ku jetonte dhe e çuan në një repart për vjedhje qershie.

A Gang Story aka Les Lyonnais (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Les Lyonnais
Vlerësimi IMDb 7 8,148 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 261 vota

Regjizori

Aktorët

Gérard Lanvin isMomon Vidal
Momon Vidal
Tchéky Karyo isSerge Suttel
Serge Suttel
Dimitri Storoge isMomon Vidal jeune
Momon Vidal jeune
Patrick Catalifo isCommissaire Max Brauner
Commissaire Max Brauner
Lionnel Astier isDany Devedjian
Dany Devedjian
Estelle Skornik isLilou Suttel
Lilou Suttel
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

All About Anna (2005) me Titra Shqip
Honey 2 (2011) me Titra Shqip
The Dry (2021) me Titra Shqip
The Iron Lady (2011) me Titra Shqip
Sleepy Hollow (1999) me Titra Shqip
Kingsman: The Secret Service (2015) me Titra Shqip
Reign of Assassins (2010) me Titra Shqip
Time Is Up (2021) me Titra Shqip
Rudderless (2014) me Titra Shqip
The Upper Hand (1966) me Titra Shqip
A Walk Among the Tombstones (2014) me Titra Shqip
Cities of Last Things (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit