Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 463 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
A Fairy Tale After All (2022) me Titra Shqip

A Fairy Tale After All (2022) me Titra Shqip

Kjo është Përralla imeFeb. 18, 2022Unknown72 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një vajzë adoleshente kokëfortë e gjen veten përballë personazheve të çuditshëm kur ajo transportohet në një botë fantazie dhe përrallash ndërsa ndjek një shfaqje marionetash në shkollë.

A Fairy Tale After All (2022) me Titra Shqip
A Fairy Tale After All (2022) me Titra Shqip
A Fairy Tale After All (2022) me Titra Shqip
A Fairy Tale After All (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Fairy Tale After All
Vlerësimi IMDb 7.6 1,749 vota
Vlerësimi TMDb 6 3 vota

Regjizori

Aktorët

Brian Hull isThumpkin
Thumpkin
Lucie Jones isHandmaiden
Handmaiden
Anna Brisbin isGargantuan Squabby
Gargantuan Squabby
Emily Shenaut isPrincess Geneva
Princess Geneva
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Spy Kids (2001) me Dublim Shqip
Flora & Ulysses 2021
We Can Be Heroes (2020)
Ice Age: A Mammoth Christmas (2011) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter II: The Serpent Gift (2019) me Titra Shqip
Maleficent (2014) me Titra Shqip
Inuyashiki (2018) me Titra Shqip
Moonbound (2021) me Titra Shqip
Raya and the Last Dragon 2021 me Dublim Shqip
Kong: Skull Island 2017 me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020 me Titra Shqip
Descendants 2 (2017) me Titra Shqip