Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 680 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
A Day to Die (2022) me Titra Shqip

A Day to Die (2022) me Titra Shqip

Vetëm egërsirat mbijetojnë.Mar. 04, 2022USA101 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një oficer i turpëruar i lirimit me kusht i detyrohet një drejtuesi bande lokale dhe detyrohet të kryejë një seri grabitjesh të rrezikshme droge brenda dymbëdhjetë orëve, në mënyrë që të paguajë 2 milionë dollarët që i detyrohet, të shpëtojë gruan e tij shtatzënë të rrëmbyer dhe të zgjidhë hesapet me të korruptuarit e qytetit. shefi i policisë, i cili punon me kreun e bandës dhe e ka dyfishuar vite më parë.

A Day to Die (2022) me Titra Shqip
A Day to Die (2022) me Titra Shqip
A Day to Die (2022) me Titra Shqip
A Day to Die (2022) me Titra Shqip
A Day to Die (2022) me Titra Shqip
A Day to Die (2022) me Titra Shqip
A Day to Die (2022) me Titra Shqip
A Day to Die (2022) me Titra Shqip
A Day to Die (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Day to Die
Vlerësimi IMDb 5 1,236 vota
Vlerësimi TMDb 4.6 11 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Assassin (2015) me Titra Shqip
Hitman: Agent 47 (2015) me Titra Shqip
Profile (2021) me Titra Shqip
All the Money in the World (2017) me Titra Shqip
Veneno (2018) me Titra Shqip
Showtime (2002) me Titra Shqip
Chandigarh Kare Aashiqui (2021) me Titra Shqip
I Came By (2022) me Titra Shqip
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull 2008
No Man’s Land (2001) me Titra Shqip
Heropanti (2014) me Titra Shqip
Tomorrow Never Dies (1997) me Titra Shqip