Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 265 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
A Dangerous Man (2009) me Titra Shqip

A Dangerous Man (2009) me Titra Shqip

Dec. 28, 2009USA94 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Pasi është rikthyer së fundmi në liri pasi ka kaluar gjashtë vjet burg për një akuzë të padrejtë për vrasje, një ish-agjent i forcave speciale e gjen veten përkundër vetvetes në qendër të një lufte midis tregtarëve kinezë të drogës dhe policëve të korruptuar. Për të shpëtuar jetën e një vajze, të gjetur në bagazhin e një makine së bashku me miliona dollarë para, burri duhet të ngrohë muskujt dhe armët e tij që drejtësia të triumfojë.

A Dangerous Man (2009) me Titra Shqip
A Dangerous Man (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Dangerous Man
Vlerësimi IMDb 5.1 4,558 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 76 vota

Regjizori

Keoni Waxman
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Aladdin (2019) me Titra Shqip
The Maze Runner (2014) me Titra Shqip
Rogue Hostage (2021) me Titra Shqip
Resident Evil: The Final Chapter (2016) me Titra Shqip
Endgame (2021) me Titra Shqip
Skënderbeu aka The Great Warrior Skanderbeg (1953) Film Shqiptar
2012 (2009) me Titra Shqip
Dune (1984) me Titra Shqip
Kubo and the Two Strings (2016) me Titra Shqip
Star Trek (2009) me Titra Shqip
Rat Race (2001) me Titra Shqip
The Ice Age Adventures of Buck Wild (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit