Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 69 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
A Cowgirl’s Song (2022) me Titra Shqip

A Cowgirl’s Song (2022) me Titra Shqip

Familja është e rëndësishmeApr. 22, 2022USA93 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një këngëtare adoleshente aspirante, por e ngathët, shkon të jetojë me gjyshen e saj, dikur një legjendë e muzikës country, por ka kaluar kohë të vështira pas vdekjes së të shoqit pesë vjet më parë. Së bashku, ata kapërcejnë vështirësitë dhe gjejnë shpengim përmes dashurisë së tyre për muzikën.

A Cowgirl’s Song (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Cowgirl's Song
Vlerësimi IMDb 5.2 266 vota
Vlerësimi TMDb 4 5 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Don Jon (2013) me Titra Shqip
Mama Weed (2020)
Clean (2022) me Titra Shqip
Together Together (2021) me Titra Shqip
Blessed by Fire 2005 me Titra Shqip
By the Gun (2014) me Titra Shqip
The Lost Daughter (2021) me Titra Shqip
Cordelia 2020
Demolition (2016) me Titra Shqip
12 Mighty Orphans (2021) me Titra Shqip
The Patriot 2000
ONODA: 10,000 Nights in the Jungle (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit