Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 59 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
A Complicated Story (2013) me Titra Shqip

A Complicated Story (2013) me Titra Shqip

Mar. 26, 2013Hong Kong108 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Duke pasur nevojë për para për trajtimin mjekësor të vëllait të saj, Liu Yazi pranon të bëhet një nënë surrogate për një bamirëse misterioze. Por kur kontrata zgjidhet papritur, ajo zhduket në një shakullinë, duke marrë fëmijën e palindur dhe duke lënë të njohurit e mëparshëm, të dashuruarit e refuzuar dhe admiruesit e fshehtë që e kërkojnë atë në mënyrë të dëshpëruar.

A Complicated Story (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal 一個複雜故事
Vlerësimi IMDb 5.6 91 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 4 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Blonde (2022) me Titra Shqip
Lightning Bug (2004) me Titra Shqip
Stowaway 2021
Jockey (2021) me Titra Shqip
Minari (2021) me Titra Shqip
Showgirls (1995) me Titra Shqip
Godzilla 2014
10 Years (2012) me Titra Shqip
Foxhole (2021) me Titra Shqip
Company of Heroes (2013) me Titra Shqip
Waar (2013)
Sardar Udham (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit