Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2374 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4 Dublim Shqipsbanh.com
A Cinderella Story (2004) me Titra Shqip

A Cinderella Story (2004) me Titra Shqip

Njëherë e një kohë... mund të ndodhë në çdo kohë.Jul. 10, 2004Canada95 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas vdekjes së babait të saj, Samantha Martin – ose Sam – jeton me njerkën e saj Fiona dhe motrat binjake Brianna dhe Gabriella, të cilat e shfrytëzojnë atë dhe i japin asaj punët më të vështira. Duke shfletuar internetin, vajza takohet me Austinin atletik dhe të pasur, i cili mezi pret të takohet në festën e maturës së organizuar për Halloween. Gjatë festës, Sam shpallet mbretëreshë, por në mesnatë …

A Cinderella Story (2004) me Titra Shqip
A Cinderella Story (2004) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Cinderella Story
Vlerësimi IMDb 5.9 84,519 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 2,617 vota

Regjizori

Mark Rosman
Regjizori

Aktorët

Hilary Duff isSam Montgomery
Sam Montgomery
Dan Byrd isCarter Farrell
Carter Farrell
Julie Gonzalo isShelby Cummings
Shelby Cummings
Lin Shaye isMrs. Wells
Mrs. Wells
Andrea Avery isGabriella
Gabriella
Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

Thor: Love and Thunder (2022) me Titra Shqip
Animals United (2010) me Dublim Shqip
Man About Dog 2004
Amsterdam (2022) me Titra Shqip
Annie (2014) me Titra Shqip
Endgame (2021) me Titra Shqip
Don Jon (2013) me Titra Shqip
Made 2001
Shrek 5 (2022) me Titra Shqip
Sexual Chronicles of a French Family (2012) me Titra Shqip
Breakout Brothers 3 (2022) me Titra Shqip
Rat Race (2001) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit