Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 146 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
A Christmas Prince: The Royal Baby (2019) me Titra Shqip

A Christmas Prince: The Royal Baby (2019) me Titra Shqip

Foshnja bën 3Dec. 05, 2019USA84 Min.TV-PG
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Krishtlindjet po afrohen dhe mbretëria e Aldovisë po përgatitet të festojë lindjen e foshnjës mbretërore. Amber dhe Richard vendosin më pas të presin anëtarët mbretërorë të një mbretërie të largët për të rinovuar një armëpushim të lashtë. Por kur traktati i paçmuar i hartuar gjashtëqind vjet më parë zhduket, paqja rrezikohet dhe një mallkim i lashtë kërcënon familjen mbretërore.

A Christmas Prince: The Royal Baby (2019) me Titra Shqip
A Christmas Prince: The Royal Baby (2019) me Titra Shqip
A Christmas Prince: The Royal Baby (2019) me Titra Shqip
A Christmas Prince: The Royal Baby (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Christmas Prince: The Royal Baby
Vlerësimi IMDb 5.4 5,983 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 411 vota

Regjizori

John Schultz
Regjizori

Aktorët

Rose McIver isQueen Amber
Queen Amber
Ben Lamb isKing Richard
King Richard
Alice Krige isQueen Helena
Queen Helena
Honor Kneafsey isPrincess Emily
Princess Emily
Kevin Shen isKing Tai
King Tai
Momo Yeung isQueen Ming
Queen Ming
Sarah Douglas isMrs. Averill
Mrs. Averill
Richard Ashton isMr. Little
Mr. Little
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tom and Jerry Cowboy Up! (2022) me Titra Shqip
One Wild Moment (2015) me Titra Shqip
El verano que vivimos (2020) me Titra Shqip
Better Nate Than Ever (2022) me Titra Shqip
Flubber (1997) me Titra Shqip
Miss Teacher (2016) me Titra Shqip
Mosley (2019) me Titra Shqip
College Road Trip (2008) me Titra Shqip
Wish Dragon (2021) me Titra Shqip
Adventures of Rufus: The Fantastic Pet (2021) me Titra Shqip
Undine 2020
Dennis the Menace: Cruise Control (2002) me Dublim Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit