Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 373 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
A California Christmas: City Lights (2021) me Titra Shqip

A California Christmas: City Lights (2021) me Titra Shqip

Dec. 16, 2021USA90 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Filmi ndjek Callie dhe Joseph një vit pasi ata ranë në dashuri, tani drejtojnë një fermë qumështi dhe punishte vere, por romanca e tyre kërcënohet kur detyrimet e biznesit dhe familjare e thërrasin Jozefin në qytet.

A California Christmas: City Lights (2021) me Titra Shqip
A California Christmas: City Lights (2021) me Titra Shqip
A California Christmas: City Lights (2021) me Titra Shqip
A California Christmas: City Lights (2021) me Titra Shqip
A California Christmas: City Lights (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal A California Christmas: City Lights
Vlerësimi IMDb 5.5 922 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 41 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Aliens Ate My Homework (2018) me Titra Shqip
Vicky and Her Mystery (2021) me Titra Shqip
Here Before (2022) me Titra Shqip
The Spy Who Never Dies (2022) me Titra Shqip
Half Nelson (2006) me Titra Shqip
Passengers (2008) me Titra Shqip
10 Tricks (2022) me Titra Shqip
The Prom 2020
ONODA: 10,000 Nights in the Jungle (2021) me Titra Shqip
Front of the Class (2008) me Titra Shqip
Margin Call (2011) me Titra Shqip
Idiocracy 2006 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit