Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 423 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
A Banquet (2022) me Titra Shqip

A Banquet (2022) me Titra Shqip

Familje apo zi buke.Feb. 18, 2022United Kingdom97 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Nëna e ve, Holly, testohet rrënjësisht kur vajza e saj adoleshente Betsey përjeton një ndriçim të thellë dhe këmbëngul se trupi i saj nuk është më i saji, por në shërbim të një fuqie më të lartë. E lidhur me besimin e saj të ri, Betsey refuzon të hajë, por nuk humb peshë. Në një dilemë torturuese, e ndarë mes dashurisë dhe frikës, Holly detyrohet të përballet me kufijtë e besimeve të saj.

A Banquet (2022) me Titra Shqip
A Banquet (2022) me Titra Shqip
A Banquet (2022) me Titra Shqip
A Banquet (2022) me Titra Shqip
A Banquet (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Banquet
Vlerësimi IMDb 4.9 371 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 7 vota

Regjizori

Ruth Paxton
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Righteous (2021) me Titra Shqip
The Exorcism of Carmen Farias (2021) me Titra Shqip
Ninja Apocalypse (2014) me Titra Shqip
Eden Lake (2008) me Titra Shqip
Superstition (2001) me Titra Shqip
V/H/S/2 (2013) me Titra Shqip
Demonic (2021) me Titra Shqip
Candyman (2021) me Titra Shqip
The Green Inferno (2013) me Titra Shqip
Come True (2021) me Titra Shqip
The Exorcist (1973) me Titra Shqip
Resident Evil: Damnation (2012) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit