Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 110 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
88 (2015) me Titra Shqip

88 (2015) me Titra Shqip

Çdo histori ka dy anë.Jan. 06, 2015Canada88 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grua e re vjen në një lokal në anë të rrugës pa e ditur se ku është dhe si arriti atje. E ndarë në dy afate kohore, ajo merret në një udhëtim të dhunshëm ndërsa kërkon personin përgjegjës për vdekjen e të dashurit të saj.

88 (2015) me Titra Shqip
88 (2015) me Titra Shqip
88 (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal 88
Vlerësimi IMDb 4.9 3,471 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 80 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Good Shepherd 2006
Born of Hope (2009) me Titra Shqip
Detective Chinatown 3 (2021) me Titra Shqip
Flag Day (2021) me Titra Shqip
Godse (2022) me Titra Shqip
Adrift (2018) me Titra Shqip
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
Trollhunters: Rise of the Titans (2021) me Titra Shqip
Die Hard 3: With a Vengeance (1995) me Titra Shqip
Cowboys & Aliens (2011) me Titra Shqip
Clash of the Titans 1981
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit