Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 66 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com
8 Persona Plus (1998) Film Shqiptar

8 Persona Plus (1998) Film Shqiptar

Apr. 01, 1998
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

8 persona plus , është komedi e shfaqur në teatrin shqiptar, me regjisor Andon Qesari dhe Ferdinand Radi.

8 Persona Plus (1998) Film Shqiptar
Titulli origjinal 8 Persona Plus
Vlerësimi TMDb 8 1 vota

Regjizori

Andon Qesari
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Rush Hour 1998 me Titra Shqip
10 Tricks (2022) me Titra Shqip
This Is 40 (2012) me Titra Shqip
I Love Tropoja (2020) Film Shqiptar
Magic Mike XXL (2015) me Titra Shqip
Christmas with You (2022) me Titra Shqip
Classmates Minus (2020) me Titra Shqip
The Lost City (2022) me Titra Shqip
Amnistia aka Amnesty (2012) Film Shqiptar
Cuca e Maleve aka The Girl of the Mountains (1974) Film Shqiptar
Crush (2022) me Titra Shqip
Blind Dating 2006 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit