Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 97 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz
7th & Union (2021) me Titra Shqip

7th & Union (2021) me Titra Shqip

Lufta e jetës së tij nuk ishte në ring.Jun. 02, 2021Unknown98 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ish-luftëtari Raymundo krijon një lidhje të pamundur me një burrë të pakënaqur, jeta dhe marrëdhënia e të cilit me vajzën e tij po shpërbëhen. Burrat bashkojnë forcat për të fituar një luftë që mund të shpëtojë shumë mirë Raymundon, gruan e tij dhe fëmijën e tyre.

7th & Union (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 7th & Union
Vlerësimi IMDb 6 53 vota
Vlerësimi TMDb 4.7 3 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Downton Abbey: A New Era (2022) me Titra Shqip
See You Next Christmas (2021) me Titra Shqip
Fib the Truth (2021) me Titra Shqip
Love Actually (2003) me Titra Shqip
Frailty (2001) me Titra Shqip
The Bourne Identity 2002
Synchronic (2020) me Titra Shqip
True to the Game 2 (2020) me Titra Shqip
The Starling (2021) me Titra Shqip
Palmer (2021)
Munich: The Edge of War (2021) me Titra Shqip
Blade Runner 2049 (2017) me Titra Shqip