Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 772 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
7th Secret (2022) me Titra Shqip

7th Secret (2022) me Titra Shqip

Jeta e ndaluar e një gruaje të re.Apr. 18, 2022USA82 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Pasuri, bukuri, dashuri…gruaja e re e një avokati të fuqishëm duket se i ka të gjitha derisa një burrë misterioz i ofron asaj një jetë me kënaqësi të ndaluara. E udhëhequr nga zonjat e klubit të tij sekret, ajo duhet të zgjedhë ose të rezistojë dhe të vrapojë ose t’i dorëzohet anës së saj të nënshtruar për të përmbushur fantazitë e saj më të egra dhe për të rrezikuar jetën e saj të përsosur. Çfarë ndodh kur ne dorëzohemi në dëshirat tona të fshehta?

7th Secret (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal 7th Secret
Vlerësimi IMDb 4.7 68 vota

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Stacey Dash isMiss Vivian
Miss Vivian
Kristin Minter isLiz Lombardi
Liz Lombardi
Amanda Figueroa isMarissa Lombardi Kelly
Marissa Lombardi Kelly
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Spiderhead (2022) me Titra Shqip
Hitman: Agent 47 (2015) me Titra Shqip
Baise-moi (2000) me Titra Shqip
Cordelia 2020
The Surprise Visit (2022) me Titra Shqip
Pixie 2020
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip
Terminator 3: Rise of the Machines 2003
Stillwater (2018) me Titra Shqip
L.A. Confidential (1997) me Titra Shqip
The Good Son 1993
The Sadness (2021) me Titra Shqip