Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 477 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
777 Charlie (2022) me Titra Shqip

777 Charlie (2022) me Titra Shqip

Një përrallë e Dharmaraj në KaliyugJun. 10, 2022India166 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dharma është mbërthyer në një rrëmujë me stilin e tij negativ dhe të vetmuar të jetës dhe kalon çdo ditë në komoditetin e vetmisë së tij. Një qenush i quajtur Charlie, i cili është i keq dhe energjik, i cili është një kontrast i plotë me karakterin e Dharma, hyn në jetën e tij dhe i jep atij një perspektivë të re ndaj saj.

777 Charlie (2022) me Titra Shqip
777 Charlie (2022) me Titra Shqip
777 Charlie (2022) me Titra Shqip
777 Charlie (2022) me Titra Shqip
777 Charlie (2022) me Titra Shqip
777 Charlie (2022) me Titra Shqip
777 Charlie (2022) me Titra Shqip
777 Charlie (2022) me Titra Shqip
777 Charlie (2022) me Titra Shqip
777 Charlie (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal 777 ಚಾರ್ಲಿ
Vlerësimi IMDb 9.1 12,842 vota
Vlerësimi TMDb 7.75 6 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Believe Me: The Abduction of Lisa McVey (2018) me Titra Shqip
Sexual Chronicles of a French Family (2012) me Titra Shqip
Capote 2005 me Titra Shqip
Ong Bak 2 (2008) me Titra Shqip
Protégé (2007) me Titra Shqip
Raees (2017) me Titra Shqip
Jai Bhim (2021) me Titra Shqip
Brahman Naman (2016) me Titra Shqip
Redeeming Love (2022) me Titra Shqip
Cargo (2017) me Titra Shqip
Modern Times (1936) me Titra Shqip
The Guilty (2021) me Titra Shqip