Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 176 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
7 Days (2022) me Titra Shqip

7 Days (2022) me Titra Shqip

Lidhja që ata mezi prisnin ta përfundonte kthehet në një fillim të papriturMar. 25, 2022USA86 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Sikur lidhja e tyre e paracaktuar, e organizuar nga prindërit e tyre tradicionalë indianë, të mos ishte mjaft e pakëndshme, Ravi dhe Rita janë të detyruar të strehohen së bashku në vend ndërsa shtrirja e COVID-19 intensifikohet. Shpresojmë që për hir të tyre, të kundërtat tërhiqen vërtet.

7 Days (2022) me Titra Shqip
7 Days (2022) me Titra Shqip
7 Days (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal 7 Days
Vlerësimi IMDb 6.4 723 vota
Vlerësimi TMDb 6 4 vota

Regjizori

Roshan Sethi
Regjizori

Aktorët

Zenobia Shroff isRita's Mom
Rita's Mom
Gita Reddy isRavi's Mom
Ravi's Mom
Mark Duplass isDaddy (voice)
Daddy (voice)
Deborah Baker Jr. isWorkout Instructor (voice)
Workout Instructor (voice)
Jeffery Self isDr. Henry (voice)
Dr. Henry (voice)
Aparna Nancherla isSwathi (voice)
Swathi (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Bedways (2010) me Titra Shqip
North Hollywood (2021) me Titra Shqip
About Fate (2022) me Titra Shqip
Breaking News in Yuba County 2021
Ride or Die (2021) me Titra Shqip
The Kid Detective 2020
Magic Mike XXL (2015) me Titra Shqip
Sex and the City (2008) me Titra Shqip
Tyler Perry’s A Madea Homecoming (2022) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul (2017) me Titra Shqip
Zoolander (2001) me Titra Shqip
30 Days Max (2020) me Titra Shqip