Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 77 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
6 Years (2015) me Titra Shqip

6 Years (2015) me Titra Shqip

Mar. 14, 2015Unknown84 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një çift i ri i lidhur nga një dashuri në dukje ideale, fillon të zgjidhet pasi mundësitë e papritura i kthejnë në një rrugë të paqëndrueshme dhe të dhunshme dhe kërcënojnë të ardhmen që ata kishin imagjinuar gjithmonë.

6 Years (2015) me Titra Shqip
6 Years (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal 6 Years
Vlerësimi IMDb 5.5 12,665 vota
Vlerësimi TMDb 5.431 677 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Chandigarh Kare Aashiqui (2021) me Titra Shqip
Dashing in December (2020)
Brazen (2022) me Titra Shqip
The Queen of Hollywood Blvd (2018) me Titra Shqip
The Green Knight (2021) me Titra Shqip
The Eyes of Tammy Faye (2021) me Titra Shqip
Natural Light (2021) me Titra Shqip
Labyrinth of Lies (2014) me Titra Shqip
Beckett (2021) me Titra Shqip
Changeland (2019) me Titra Shqip
Swamp Lion (2021) me Titra Shqip
Cuca e Maleve aka The Girl of the Mountains (1974) Film Shqiptar

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit