Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 55 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
5 Flights Up (2014) me Titra Shqip

5 Flights Up (2014) me Titra Shqip

Një histori e ardhjes së moshësSep. 05, 2014USA92 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një çift i martuar për një kohë të gjatë, të cilët kanë kaluar jetën e tyre së bashku në të njëjtin apartament në Nju Jork, mbingarkohen nga çështje personale dhe të lidhura me pasuritë e paluajtshme kur planifikojnë të largohen.

5 Flights Up (2014) me Titra Shqip
5 Flights Up (2014) me Titra Shqip
5 Flights Up (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal 5 Flights Up
Vlerësimi IMDb 6.2 10,614 vota
Vlerësimi TMDb 6 264 vota

Regjizori

Aktorët

Morgan Freeman isAlex Carver
Alex Carver
Diane Keaton isRuth Carver
Ruth Carver
Carrie Preston isMiriam Carswell
Miriam Carswell
Cynthia Nixon isLily Portman
Lily Portman
Alysia Reiner isBlue Leggings
Blue Leggings
Josh Pais isJackson
Jackson
Korey Jackson isYoung Alex
Young Alex
Liza J. Bennett isMrs. Vincent
Mrs. Vincent
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

London Boulevard (2010) me Titra Shqip
Una Femmina: The Code of Silence (2022) me Titra Shqip
Pushkin: The Last Duel (2006) me Titra Shqip
The Housemaid (2010) me Titra Shqip
L.A. Confidential (1997) me Titra Shqip
Forty Shades of Blue (2005) me Titra Shqip
Hotel Poseidon (2021) me Titra Shqip
Snowpiercer (2013) me Titra Shqip
Topside (2022) me Titra Shqip
To the Wonder (2013) me Titra Shqip
Leave No Traces (2021) me Titra Shqip
Berberian Sound Studio (2012) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit