Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 62 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
4bia (2008) me Titra Shqip

4bia (2008) me Titra Shqip

Përballuni me frikën tuaj.Apr. 25, 2008Thailand120 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Katër tregime horror rrotullohen rreth një viktimë aksidenti, një të riu të ngacmuar, histori fantazmash dhe një princeshe të vdekur.

4bia (2008) me Titra Shqip
4bia (2008) me Titra Shqip
4bia (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal สี่แพร่ง
Vlerësimi IMDb 6.6 3,347 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 73 vota

Regjizori

Aktorët

Chermarn Boonyasak isPim (segment
Pim (segment "Flight 244")
Maneerat Kam-Uan isPin (segment
Pin (segment "Loneliness")
Apinya Sakuljaroensuk isPink (segment
Pink (segment "Deadly Charm")
Witawat Singlampong isDiaw (segment
Diaw (segment "Deadly Charm")
Nattapong Chartpong isTer (segment
Ter (segment "The Man In The Middle")
Pongsatorn Jongwilas isPuak (segment
Puak (segment "The Man In The Middle")
Attarut Kongrasri isChin (segment
Chin (segment "The Man In The Middle")
Kantaphat Phoemphunphatsuk isAe (segment
Ae (segment "The Man In The Middle")
Nada Lesongan isPrincess Sophia (segment
Princess Sophia (segment "Flight 244")
Nottapon Boonprakob isTood (segment
Tood (segment "Deadly Charm")
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Winter Ridge (2018) me Titra Shqip
The Wannabe (2015) me Titra Shqip
Out of the Blue (2022) me Titra Shqip
The Secret of Sinchanee (2021) me Titra Shqip
Burying the Ex (2014) me Titra Shqip
Stillwater (2018) me Titra Shqip
Silk Road (2021) me Titra Shqip
Etharkkum Thunindhavan (2022) me Titra Shqip
The Grudge 3 (2009) me Titra Shqip
I Am All Girls (2021)
Silent Hill: Revelation 3D (2012) me Titra Shqip
The Ordeal 2005