Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 248 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz
40 Years Young (2022) me Titra Shqip

40 Years Young (2022) me Titra Shqip

Mar. 10, 2022Mexico81 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi mbush 40 vjeç, César ftohet në një konkurs kulinarie në Kankun, por një zbulim i hidhur kërcënon të shkatërrojë familjen e tij si dhe shanset e tij për të fituar konkursin.

40 Years Young (2022) me Titra Shqip
40 Years Young (2022) me Titra Shqip
40 Years Young (2022) me Titra Shqip
40 Years Young (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Cuarentones
Vlerësimi IMDb 4.4 16 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 6 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Finding ‘Ohana (2021)
Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2 (2021) me Titra Shqip
Looop Lapeta (2022) me Titra Shqip
Van Wilder 2: The Rise of Taj 2006 me Titra Shqip
Rumble (2022) me Titra Shqip
Are You Here (2013) me Titra Shqip
Sahara (2017) me Dublim Shqip
Sweetheart (2021) me Titra Shqip
Trinity Is Still My Name (1971) me Titra Shqip
Afterlife of the Party (2021) me Titra Shqip
AK vs AK 2020
Like Father (2018) me Titra Shqip