Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 95 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
40: The Temptation of Christ (2020) me Titra Shqip

40: The Temptation of Christ (2020) me Titra Shqip

Apr. 07, 2020USA98 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jezu Krishti, Biri i Perëndisë, nis të përgatitet për misionin e Tij tokësor për të shpëtuar njerëzimin duke vdekur në kryq për të shlyer mëkatet e botës. Krishti çohet në shkretëtirën e Judës për të forcuar shpirtin e Tij me agjërim, lutje dhe kohë me Atin e Tij qiellor.

40: The Temptation of Christ (2020) me Titra Shqip
40: The Temptation of Christ (2020) me Titra Shqip
40: The Temptation of Christ (2020) me Titra Shqip
40: The Temptation of Christ (2020) me Titra Shqip
40: The Temptation of Christ (2020) me Titra Shqip
40: The Temptation of Christ (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal 40: The Temptation of Christ
Vlerësimi IMDb 4.6 228 vota
Vlerësimi TMDb 7 8 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Homebound (2022) me Titra Shqip
The Heir Apparent: Largo Winch (2008) me Titra Shqip
Interceptor (2022) me Titra Shqip
Baggio: The Divine Ponytail (2021) me Titra Shqip
Margrete: Queen of the North (2021) me Titra Shqip
Twentynine Palms (2003) me Titra Shqip
Tubelight (2017) me Titra Shqip
Akilla’s Escape (2020) me Titra Shqip
The Lazarus Project (2008) me Titra Shqip
Rosewater (2014) me Titra Shqip
Cake (2014) me Titra Shqip
Tokyo Revengers (2021) me Titra Shqip