Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 7190 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
365 Days: This Day (2022) me Titra Shqip

365 Days: This Day (2022) me Titra Shqip

Apr. 27, 2022Poland111 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
10 4 vota

Përshkrimi i Filmit

Laura dhe Massimo janë kthyer dhe më të nxehtë se kurrë. Por fillimi i ri i çiftit të ribashkuar është i ndërlikuar nga lidhjet familjare të Massimos dhe një burrë misterioz që hyn në jetën e Laurës për të fituar zemrën dhe besimin e saj, me çdo kusht.

365 Days: This Day (2022) me Titra Shqip
365 Days: This Day (2022) me Titra Shqip
365 Days: This Day (2022) me Titra Shqip
365 Days: This Day (2022) me Titra Shqip
365 Days: This Day (2022) me Titra Shqip
365 Days: This Day (2022) me Titra Shqip
365 Days: This Day (2022) me Titra Shqip
365 Days: This Day (2022) me Titra Shqip
365 Days: This Day (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal 365 Days: This Day
Vlerësimi IMDb 8.3 44 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 13 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë10

Tituj të Ngjashëm

The Hater (2020)
Spin Me Round (2022) me Titra Shqip
Riphagen the Untouchable (2016) me Titra Shqip
Moving McAllister (2007) me Titra Shqip
Boogie (2021) me Titra Shqip
Homebound (2022) me Titra Shqip
Naduvan (2021) me Titra Shqip
Shottas (2002) me Titra Shqip
A Thought of Ecstasy (2018) me Titra Shqip
Clueless (1995) me Titra Shqip
Windtalkers (2002) me Titra Shqip
National Champions (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit