Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 517 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
300 (2006) me Titra Shqip

300 (2006) me Titra Shqip

Spartanë, përgatituni për lavdi!Dec. 09, 2006United States117 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

480 pes: me treqind spartanët e tij trima, mbreti Leonidas lufton për vdekje në betejën e Termopileve kundër Kserksit dhe ushtrisë së gjerë persiane. Sakrifica e atij grushti heronjsh i shtyn të gjithë grekët të bashkohen kundër armikut të përbashkët për të mbrojtur demokracinë …

300 (2006) me Titra Shqip
300 (2006) me Titra Shqip
300 (2006) me Titra Shqip
300 (2006) me Titra Shqip
300 (2006) me Titra Shqip
300 (2006) me Titra Shqip
300 (2006) me Titra Shqip
300 (2006) me Titra Shqip
300 (2006) me Titra Shqip
300 (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal 300
Vlerësimi IMDb 7.6 746,195 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 10,743 vota

Regjizori

Zack Snyder
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Zombieland: Double Tap (2019) me Titra Shqip
The Last Son (2021) me Titra Shqip
American Ninja 2: The Confrontation 1987
Alien³ (1992) me Titra Shqip
Sarileru Neekevvaru 2020
Mission: Impossible III (2006) me Titra Shqip
Run All Night (2015) me Titra Shqip
Hostage: Missing Celebrity (2021) me Titra Shqip
Everyman’s War (2009) me Titra Shqip
The Ice Age Adventures of Buck Wild (2022) me Titra Shqip
IP Man The Awakening Master (2021) me Titra Shqip
Spy Kids (2001) me Dublim Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit