Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 104 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
3 Ninjas (1992) me Titra Shqip

3 Ninjas (1992) me Titra Shqip

Aug. 07, 1992USA84 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Çdo vit, tre vëllezër Samuel, Jeffrey dhe Michael Douglas vizitojnë gjyshin e tyre japonez, Mori Shintaro, të cilin djemtë me dashuri i referohen si Gjysh, në verën. Mori është shumë i aftë në fushën e arteve marciale dhe Ninjutsu dhe prej vitesh i ka trajnuar djemtë në teknikat e tij. Pasi një rrjet i krimit të organizuar rezulton të jetë i tepërt për FBI-në, është koha për 3 vëllezërit NINXHAT! Për të përdorur aftësitë e tyre në artet marciale, ata bashkohen për të luftuar rrjetin e krimit dhe për të mposhtur disa rrëmbyes shumë këmbëngulës!

3 Ninjas (1992) me Titra Shqip
3 Ninjas (1992) me Titra Shqip
3 Ninjas (1992) me Titra Shqip
3 Ninjas (1992) me Titra Shqip
3 Ninjas (1992) me Titra Shqip
Titulli origjinal 3 Ninjas
Vlerësimi IMDb 5.3 21,426 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 347 vota

Regjizori

Aktorët

Victor Wong isGrandpa Mori Tanaka
Grandpa Mori Tanaka
Michael Treanor isSamuel 'Rocky' Douglas Jr.
Samuel 'Rocky' Douglas Jr.
Max Elliott Slade isJeffrey 'Colt' Douglas
Jeffrey 'Colt' Douglas
Chad Power isMichael 'Tum Tum' Douglas
Michael 'Tum Tum' Douglas
Rand Kingsley isHugo Snyder
Hugo Snyder
Alan McRae isSamuel Douglas Sr.
Samuel Douglas Sr.
Margarita Franco isJessica Douglas
Jessica Douglas
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

American Badger (2021) me Titra Shqip
Get the Goat 2021
Goodbye Christopher Robin (2017) me Titra Shqip
Sniper: Assassin’s End 2020
Kung Fu Ghost (2022) me Titra Shqip
Xico’s Journey (2020) me Titra Shqip
Jackie Chan Kung Fu Master (2009) me Titra Shqip
The Pilgrim’s Progress (2019) me Titra Shqip
Indiana Jones and the Temple of Doom 1984
Raees (2017) me Titra Shqip
Platoon (1986) me Titra Shqip
Justice Society: World War II 2021