Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 99 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
28 Weeks Later (2007) me Titra Shqip

28 Weeks Later (2007) me Titra Shqip

Kur ditët kthehen në javë... tmerri kthehet.Apr. 26, 2007Spain100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një virus i tmerrshëm ka infektuar pjesën më të madhe të popullsisë angleze, duke u shndërruar në përbindësha të tërbuar gjakatarë. Gjashtë muaj më vonë, ushtria amerikane beson se situata është tani nën kontroll dhe rikthen disa të mbijetuar. Por rikthimi është i parakohshëm: në fakt virusi është ende aktiv, madje është bërë më rezistent dhe vdekjeprurës…

28 Weeks Later (2007) me Titra Shqip
28 Weeks Later (2007) me Titra Shqip
28 Weeks Later (2007) me Titra Shqip
28 Weeks Later (2007) me Titra Shqip
28 Weeks Later (2007) me Titra Shqip
28 Weeks Later (2007) me Titra Shqip
28 Weeks Later (2007) me Titra Shqip
28 Weeks Later (2007) me Titra Shqip
28 Weeks Later (2007) me Titra Shqip
28 Weeks Later (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal 28 Weeks Later
Vlerësimi IMDb 6.9 268,288 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 3,232 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Serbian Film (2010) me Titra Shqip
Dead for a Dollar (2022) me Titra Shqip
What Josiah Saw (2021) me Titra Shqip
Benny Loves You (2019) me Titra Shqip
Yakuza Princess (2021) me Titra Shqip
Hunted (2021) me Titra Shqip
Tomorrow You’re Gone (2012) me Titra Shqip
The Power 2021
Green Lantern (2011) me Titra Shqip
The Terminator 1984
Goodbye, Butterfly (2021)
Songbird (2020)

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit