Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1455 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
24 (2016) me Titra Shqip

24 (2016) me Titra Shqip

May. 05, 2016India164 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një shkencëtar shpik një makinë kohe, por vëllai i tij binjak i keq është duke e ndjekur dhe do të bëjë çdo gjasa për ta marrë pajisjen në duart e tij.

24 (2016) me Titra Shqip
24 (2016) me Titra Shqip
24 (2016) me Titra Shqip
24 (2016) me Titra Shqip
24 (2016) me Titra Shqip
24 (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal 24
Vlerësimi IMDb 7.9 21,564 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 84 vota

Regjizori

Vikram Kumar
Regjizori

Aktorët

Suriya isSethuraman
Sethuraman
Mohan Raman isSathya's father
Sathya's father
Girish Karnad isSathya's grandfather
Sathya's grandfather
Ajay isMithran
Mithran
Charle isChettiyar
Chettiyar
Appukutty isChettiyar's staff
Chettiyar's staff
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Shark Bait (2022) me Titra Shqip
The Last Victim (2022) me Titra Shqip
The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip
Sniper: Reloaded 2011
Tides (2021) me Titra Shqip
The Stronghold (2017) me Titra Shqip
Bloodsport 1988 me Titra Shqip
Whiteout (2009) me Titra Shqip
The Last Mark (2022) me Titra Shqip
Righteous Kill (2008) me Titra Shqip
Ninja III: The Domination (1984) me Titra Shqip
Sicario: Day of the Soldado (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit