Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 484 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
22 Jump Street 2014 me Titra Shqip

22 Jump Street 2014 me Titra Shqip

Ata nuk janë më 21Jun. 05, 2014United States112 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi kaluan nëpër shkollën e mesme (dy herë), oficerët Schmidt dhe Jenko presin ndryshime të mëdha kur ata shkojnë në fshehtësi në një kolegj lokal. Por kur Jenko afrohet me një lojtar në ekipin e futbollit dhe Schmidt depërton në skenën kryesore të artit bohem, ata fillojnë të vënë në dyshim partneritetin e tyre. Tani ata nuk kanë pse thjesht të zgjidhin çështjen – ata duhet të kuptojnë nëse mund të kenë një marrëdhënie të pjekur. Nëse këta dy adoleshentë të rritur mund të rriten nga fillestarë në burra të vërtetë, kolegji mund të jetë gjëja më e mirë që u ka ndodhur ndonjëherë.

22 Jump Street 2014 me Titra Shqip
22 Jump Street 2014 me Titra Shqip
22 Jump Street 2014 me Titra Shqip
22 Jump Street 2014 me Titra Shqip
22 Jump Street 2014 me Titra Shqip
22 Jump Street 2014 me Titra Shqip
22 Jump Street 2014 me Titra Shqip
Titulli origjinal 22 Jump Street
Vlerësimi IMDb 7 351,789 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 6,428 vota

Regjizori

Phil Lord
Regjizori

Aktorët

Jonah Hill isOfficer Morton Schmidt
Officer Morton Schmidt
Channing Tatum isOfficer Greg Jenko
Officer Greg Jenko
Amber Stevens West isMaya Dickson
Maya Dickson
Jillian Bell isMercedes
Mercedes
Ice Cube isCaptain Dickson
Captain Dickson
Keith Lucas isKeith Yang
Keith Yang
Kenneth Lucas isKenny Yang
Kenny Yang
Nick Offerman isDeputy Chief Hardy
Deputy Chief Hardy
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Lou (2022) me Titra Shqip
Home Alone 4 (2002) me Titra Shqip
The Witcher: Nightmare of the Wolf (2021) me Titra Shqip
Hunting Ava Bravo (2022) me Titra Shqip
Love Spreads (2021) me Titra Shqip
GoodFellas (1990) me Titra Shqip
The Man with the Iron Fists 2 2015
The Stranger and the Gunfighter (1974) me Titra Shqip
Sherlock Holmes 3 2021
My Best Friend’s Exorcism (2022) me Titra Shqip
Rogue Hostage (2021) me Titra Shqip
Holiday on Mars (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit