Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 66 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
2099: The Soldier Protocol (2019) me Titra Shqip

2099: The Soldier Protocol (2019) me Titra Shqip

Thyeje atë derisa të çlirohet.Sep. 02, 2019Australia82 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Diku në të ardhmen e afërt, i burgosuri paraplegjik Matt Mills takohet me “Bordin” e Satoshi-Telefair Industries, të cilët e falënderojnë atë për anëtarësimin në Program. Nën presionin dhe me një premtim për ta bërë atë të ecë përsëri, Mills pranon të dalë vullnetar. Atij i është injektuar një nanomaterial sintetik dhe i mbytur, vetëm për t’u zgjuar me përdorimin e rivendosur të këmbëve, por i vetëm në një qelizë çeliku në folenë e parë të një aparati eksperimental – Rrota. Një seri sulmuesish i shkaktojnë një mori dëmtimesh trupit të Mills dhe e mundojnë mendjen e tij, megjithatë nanomateriali sintetik jo vetëm që rikthen organet e tij të dëmtuara, por ri-inxhinieron forcën e tij. Eksperimenti mund të jetë projektuar për të vrarë, por Mills është i vendosur të mbijetojë – dhe të kthehet te vajza e tij përpara se Bordi ta gjejë atë të parën.

2099: The Soldier Protocol (2019) me Titra Shqip
2099: The Soldier Protocol (2019) me Titra Shqip
2099: The Soldier Protocol (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Wheel
Vlerësimi IMDb 3.7 530 vota
Vlerësimi TMDb 3.8 8 vota

Regjizori

Dee McLachlan
Regjizori

Aktorët

David Arquette isDr. Emmett Snyder
Dr. Emmett Snyder
Jackson Gallagher isMatthew Allen Mills
Matthew Allen Mills
Kendal Rae isDr. Allison Turner
Dr. Allison Turner
Belinda McClory isThe Chairperson
The Chairperson
Christopher Kirby isThe Scientist
The Scientist
Ben Steel isThe Doctor
The Doctor
Matthew Connell isThe Receptionist
The Receptionist
Anna Burgess isWoman Doctor
Woman Doctor
Matt Callan isMan Doctor
Man Doctor
Yasushi Asaya isAxel Combatant
Axel Combatant
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Last Son (2021) me Titra Shqip
Indiana Jones and the Last Crusade 1989
Agent Revelation (2021)
The Hunger Games: Mockingjay – Part 1 (2014) me Titra Shqip
The Boondock Saints II: All Saints Day 2009
Midnight in the Switchgrass (2021) me Titra Shqip
Wrath of Man (2021) me Titra Shqip
You Don’t Mess with the Zohan (2008) me Titra Shqip
Spiritwalker (2021) me Titra Shqip
My Super Ex-Girlfriend (2006) me Titra Shqip
Fireball (2009) me Titra Shqip
The Bourne Identity 2002