Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 402 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
2012 (2009) me Titra Shqip

2012 (2009) me Titra Shqip

U paralajmëruam.Oct. 10, 2009USA158 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Dr. Adrian Helmsley, pjesë e një ekipi gjeofizik në të gjithë botën që heton efektin në rrezatimin në tokë nga stuhitë diellore të pashembullta, mëson se bërthama e tokës po nxehet. Ai paralajmëron Presidentin amerikan Thomas Wilson se korja e tokës po bëhet e paqëndrueshme dhe se pa përgatitjet e duhura për të shpëtuar një pjesë të popullsisë së botës, e gjithë bota është e dënuar. Ndërkohë, shkrimtari Jackson Curtis mëson për këtë informacion. Ndërsa udhëheqësit botërorë garojnë për të ndërtuar “harqe” për t’i shpëtuar kataklizmës së afërt, Curtis përpiqet të gjejë një mënyrë për të shpëtuar familjen e tij. Ndërkohë, shpërthimet vullkanike dhe tërmetet me fuqi të paparë bëjnë kërdinë në të gjithë botën.

2012 (2009) me Titra Shqip
2012 (2009) me Titra Shqip
2012 (2009) me Titra Shqip
2012 (2009) me Titra Shqip
2012 (2009) me Titra Shqip
2012 (2009) me Titra Shqip
2012 (2009) me Titra Shqip
2012 (2009) me Titra Shqip
2012 (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal 2012
Vlerësimi IMDb 5.8 363,576 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 9,885 vota

Regjizori

Aktorët

John Cusack isJackson Curtis
Jackson Curtis
Chiwetel Ejiofor isAdrian Helmsley
Adrian Helmsley
Amanda Peet isKate Curtis
Kate Curtis
Oliver Platt isCarl Anheuser
Carl Anheuser
Thandiwe Newton isLaura Wilson
Laura Wilson
Tom McCarthy isGordon Silberman
Gordon Silberman
George Segal isTony Delgatto
Tony Delgatto
Danny Glover isPresident Thomas Wilson
President Thomas Wilson
Woody Harrelson isCharlie Frost
Charlie Frost
Liam James isNoah Curtis
Noah Curtis
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dinosaur World (2020) me Titra Shqip
Kung-Fu Zohra (2022) me Titra Shqip
’71 (2014) me Titra Shqip
Valerian and the City of a Thousand Planets 2017
Total Recall (2012) me Titra Shqip
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
Fan (2016) me Titra Shqip
Deus 2022 (2022) me Titra Shqip
Mia and Me: The Hero of Centopia (2022) me Titra Shqip
Live Is Life (2022) me Titra Shqip
Vanquish 2021
Whiteout (2009) me Titra Shqip