Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 126 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
14 Peaks: Nothing Is Impossible (2021) me Titra Shqip

14 Peaks: Nothing Is Impossible (2021) me Titra Shqip

Nov. 12, 2021USA101 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 2019, alpinisti malor Nepalez Nirmal “Nims” Purja u përpoq të bënte të paimagjinueshmen duke u ngjitur në katërmbëdhjetë majat më të larta të botës në më pak se shtatë muaj. (Rekordi i mëparshëm ishte tetë vjet). Ai e quajti përpjekjen “Project Possible 14/7” dhe e pa atë si një mënyrë për të frymëzuar të tjerët që të përpiqen për lartësi më të mëdha në çdo ndjekje. Filmi ndjek ekipin e tij teksa ata përpiqen të sfidojnë kundërshtarët dhe të shtyjnë kufijtë e qëndrueshmërisë njerëzore.

14 Peaks: Nothing Is Impossible (2021) me Titra Shqip
14 Peaks: Nothing Is Impossible (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 14 Peaks: Nothing Is Impossible
Vlerësimi IMDb 7.8 22,421 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 162 vota

Regjizori

Torquil Jones
Regjizori

Aktorët

Jimmy Chin isHimself
Himself
Conrad Anker isHimself (archive footage)
Himself (archive footage)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Untold: Malice at the Palace (2021) me Titra Shqip
Sir Alex Ferguson: Never Give In (2021) me Titra Shqip
Hot Girls Wanted (2015) me Titra Shqip
The Real Charlie Chaplin (2021) me Titra Shqip
Seaspiracy 2021
Prescription Thugs (2016) me Titra Shqip
Life Overtakes Me (2019) me Titra Shqip
Zanetti Story (2015) me Titra Shqip
A Love Song for Latasha (2019) me Titra Shqip
Jackass Forever (2022) me Titra Shqip
Our Father (2022) me Titra Shqip
Blood Brothers: Malcolm X and Muhammad Ali (2021) me Titra Shqip