Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 45 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
12 Rounds 2: Reloaded (2013) me Titra Shqip

12 Rounds 2: Reloaded (2013) me Titra Shqip

A jeni gati për 12 raunde të tjera?Jun. 01, 2013USA95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Nick Malloy portretizon një Teknik Mjekësor të Urgjencës (EMT) i cili e gjen veten të kapur në një lojë vdekjeprurëse me 12 raunde mace dhe miu me një vigjilent të lidhur me të kaluarën e ndihmësmjekut. Me pak kohë për të lënë dhe jetën e gruas së tij të varur në balancë, EMT duhet të kuptojë pse ai është zgjedhur të jetë pengu në lojën e këtij maniaku para se të jetë tepër vonë.

12 Rounds 2: Reloaded (2013) me Titra Shqip
12 Rounds 2: Reloaded (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal 12 Rounds 2: Reloaded
Vlerësimi IMDb 5.3 5,684 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 231 vota

Regjizori

Roel Reiné
Regjizori

Aktorët

Randy Orton isNick Malloy
Nick Malloy
Cindy Busby isSarah Malloy
Sarah Malloy
Sean Rogerson isDetective Sykes
Detective Sykes
Tom Stevens isTommy Weaver
Tommy Weaver
Sebastian Spence isGovernor Devlin
Governor Devlin
Janene Carleton isDiana Heller
Diana Heller
Rachel Hayward isRoberta Shaw
Roberta Shaw
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Alice Through the Looking Glass (2016) me Titra Shqip
Ice Age: Continental Drift (2012) me Dublim Shqip
12 Hours (2022) me Titra Shqip
Delta Farce 2007 me Titra Shqip
Catch the Bullet (2021) me Titra Shqip
Loaded (2008) me Titra Shqip
Raees (2017) me Titra Shqip
SAS: Red Notice 2021
400 Bullets 2021
Virgin Territory (2007) me Titra Shqip
Silent Trigger 1996 me Titra Shqip
Battle Royale (2000) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit