Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 139 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 3fcom
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip

12 Angry Men (1957) me Titra Shqip

Jeta është në duart e tyre. Vdekja është në mendjet e tyre.Apr. 10, 1957United States97 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dymbëdhjetë anëtarë jurie u takuan në këshill për të vendosur fatin e një 18-vjeçari të akuzuar për vrasje. Njëmbëdhjetë e quajtën fajtor. Vetëm një, Dejvis, e konsideron atë të pafajshëm; meqenëse është një dënim i mundshëm me vdekje, kërkohet unanimitet. Me elokuencë pasionante dhe ashpërsinë e arsyetimit të tij, Davis bind të tjerët një nga një se akuza nuk qëndron.

12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
Titulli origjinal 12 Angry Men
Vlerësimi IMDb 9 708,103 vota
Vlerësimi TMDb 8.5 5,623 vota

Regjizori

Sidney Lumet
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Death & Life of John F. Donovan (2019) me Titra Shqip
Grimm (2003) me Titra Shqip
Music (2021) me Titra Shqip
X-Deal 2 (2022) me Titra Shqip
The Shawshank Redemption (1994) me Titra Shqip
Revolver (2005)
A Journal for Jordan (2021) me Titra Shqip
Passengers (2008) me Titra Shqip
The Starling (2021) me Titra Shqip
The Kid (1921) me Titra Shqip
Before the Fall (2004) me Titra Shqip
Godzilla 2014